O nas

Gdy szesnaście lat temu, Tomek Liber zakładał firmę, miał dokładnie określoną wizję tego, jak chciałby przekazywać swoją wiedzę. Lata doświadczenia zdobytego w pracy ratownika medycznego, w tym obserwacja ludzi będących świadkami wypadków, uświadomiły mu, że najtrudniejszy w udzielaniu pierwszej pomocy jest zawsze pierwszy krok. A pierwszy krok dużo łatwiej wykonać, gdy wcześniej miało się szansę go przećwiczyć… I tak powstała idea szkoleń opartych na praktyce i symulacjach, w trakcie których kursant musiał wyjść z szeregu i działać. Teoria miała stanowić uzupełnienie i być przekazywana w trakcie ćwiczeń. A te oczywiście wymagały specjalistycznego zaplecza, w które Medaid sukcesywnie się zaopatrywał. W chwili obecnej, wszystkie trzy oddziały Medaid, posiadają imponującą ilość specjalistycznego sprzętu, która czyni firmę liderem wśród firm szkolących z pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego w Polsce.

Wizja i sprzęt nie miałyby jednak przełożenia na jakość, bez wkładu i zaangażowania odpowiednich ludzi. To oni stanowią paliwo napędowe tej firmy.  Ich wiedza, wykształcenie medyczne oraz doświadczenie w pracy z poszkodowanymi, dają im optymalne narzędzia do pracy z kursantami. To ludzie otwarci, z łatwością przekazywania wiedzy, wzbogacanej o ich własne doświadczenia i anegdoty z życia wzięte. A tych w pracy ratownika, zwykle nie brakuje.

Jednym z elementów każdego szkolenia jest również rozmowa o doborze odpowiednio wyposażonych apteczek. Rzeczą wręcz naturalną, było rozpoczęcie przez Medaid produkcji własnych apteczek i toreb medycznych. Wyposażone w niezbędne do ratowania ludzkiego życia elementy, dobrane przez doświadczonych ratowników, zaprojektowane tak, aby w sposób praktyczny, a nie tylko prowizoryczny, stanowiły wsparcie zarówno dla osób prywatnych, jak i służb medycznych, zbierają wyłącznie pozytywne recenzje.  Są to produkty, które z pełnym przekonaniem i dumą rekomendujemy naszym kursantom.

Zapraszam do zapoznania się z marką CSU Medaid

Tomasz Liber
Właściciel CSU Medaid

Wyślij wiadomość