Jakiś czas temu pisaliśmy o Projekcie Tatende, którego pomysłodawcą jest podróżnik i dziennikarz – Tomek Michniewicz. Tomek, z właściwą mu determinacją, sukcesywnie gromadzi wsparcie dla strażników zagrożonego atakami kłusowników, rezerwatu Imire. O sytuacji rezerwatu czytajcie w naszym wpisie „Apteczki dla Tatende” ale koniecznie też odwiedźcie blog Tomka, na którym szczegółowo opisuje ile udało się już w tej kwestii poczynić, a ile tak naprawdę jest jeszcze do zrobienia.
http://www.tomekmichniewicz.pl
My jesteśmy dumni, ponieważ mogliśmy wnieść swój wkład do całej akcji. Tomek zwrócił się do nas z chęcią zakupienia apteczek dla strażników rezerwatu. Niezręczna była to prośba, w końcu sami w trakcie OFA uczyliśmy go, jak ważne jest bezpieczeństwo i jak sobie radzić w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia. Wiemy również, że niestety czasem musi korzystać z tej wiedzy. Dla nas, jako producenta, nie było innej opcji, niż podarować mu trzydzieści pięć apteczek. Pieniądze, które miał na to przeznaczone, zostaną zagospodarowane na inne, niezbędne wydatki.
Spotkanie ze strażnikami oraz przekazanie im apteczek osobistych, zostało specjalnie dla nas uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy do oglądania!

https://www.facebook.com/kursyratownictwa

Fot. Tomek Michniewicz
Fot. Rafał Wiśniewski

Wyślij wiadomość