Zamówienia indywidualne nadruki

Prowadzisz firmę lub sklep ?

Wręczasz klientom gadżety z Twoim logo?

Może już czas aby długopisy, smycze do kluczy lub kubki do kawy zastąpić innym, nowym i niekonwencjonalnym produktem ?

Proponujemy breloczek pierwszej pomocy wraz z wyposażeniem i Twoim logo.

Rękawiczki jednorazowe oraz maska do resuscytacji pozwolą udzielić pierwszej pomocy bezpośrednio na miejscu zdarzenia zapewniając przy tym bezpieczeństwo ratującego.

Niewielkich rozmiarów produkt sprzedawany jest w wielu wariantach kolorystycznych.

Możliwe jest dobranie palety barw kojarzonej na co dzień z Twoją firmą.

Dużą zaletą naszych breloczków jest sposób ich wykonania. Szyjemy je z trwałych i wytrzymałych na ścieranie materiałów o wysokim stopniu wodoodporności. Karabińczyk z obrotowym gwintem zapewnia możliwość zmiany ułożenia breloczka bez jego wypinania. Istnieje możliwość przymocowania produktu do kluczyków, torby, paska czy też do plecaka tak, by zawsze był pod ręką. Breloczek jest zgodny z Normami Zharmonizowanymi Unii Europejskiej, posiada znak CE potwierdzający dopuszczenie go do obrotu na rynkach Unii Europejskiej. Wyposażenie breloczka jest zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny, co pozwala zachować preferencyjną stawkę podatku VAT 8 %

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to priorytet każdego pracodawcy. Warto jednak pomyśleć też o swoich klientach i wspólnikach. Breloczek pierwszej pomocy z nadrukowanym logo Twojej firmy będzie zawsze budził pozytywne skojarzenia związane z ratowaniem zdrowia i życia ludzkiego, a przymocowany do kluczy, torebki, czy plecaka będzie drobnym lecz zauważalnym elementem reklamowym, noszonym przez Twojego klienta. Tym samym nie podzieli losu większości gadżetów biurowych, które po krótkim czasie eksploatacji wyrzucane są do kosza…

Każda z naszych apteczek może stać się produktem kojarzonym z Państwa firmą. Wykonujemy zarówno nadruki logotypów na produkcie jak i wszywki identyfikacyjne. Dysponując zarówno własną szwalnią jak i drukarnią gwarantujemy jakość każdego egzemplarza zamówionego produktu.

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia otrzymują Państwo do akceptacji wizualizację wykonaną na podstawie przesłanego logotypu.

Kontakt w sprawie produktu :   sklep@medaid.pl

Wyślij wiadomość